«سمینار نکات کاربردی قانون مالیات بر ارزش افزوده»

photo_2017-07-16_11-52-43

«سمینار نکات کاربردی قانون مالیات بر ارزش افزوده»

سمینار «نکات کاربردی قانون مالیات بر ارزش افزوده» با تاکید بر نیاز شرکت‌کنندگان در این زمینه در تاریخ ۲۲/۰۴/۱۳۹۶  و با ارایه استاد علی اکبر جعفری مدرس دانشگاه و مشاور در زمینه‌ی قراردادهای کار، امور مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در این سمینار علاوه بر ذکر نکات کاربردی که هر یک از صاحبان کسب وکار و مدیران ممکن است در فضای کسب و کار خود با آن سروکار داشته باشند به مواردی چون:

  • تعریف مالیات بر ارزش افزوده
  • نرخ‌های مالیات بر ارزش افزوده
  • معافیت‌های ارزش افزوده
  • نکات کاربردی تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
  • مشمولین ثبت‌نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده
  • چگونگی کنترل گواهی‌نامه های ثبت‌نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده

اشاره شد. از ویژگی‌های برجسته‌ی سلسله سمینارهای حقوق مالیاتی٬ کار و تامین اجتماعی این است که استاد مربوطه صرفا بر ارایه مطالب مطابق برنامه کفایت نکرده و همواره پاسخگوی دغدغه‌های کاری و حرفه‌ای شرکت‌کنندگان  نیز هستند، چراکه طرح سوالاتی که افراد در دنیای واقعی و حوزه کاری خود با آن درگیر هستند کمک زیادی به افراد دیگر می کند تا از بروز اشتباهاتی که پیشتر سایرین انجام داده اند جلوگیری کنند و کارایی جلسه آموزشی افزایش یابد.

photo_2017-07-16_11-52-43

مباحث فوق بخشی از دوره ای جامعی با نام «دوره ی عالی حقوق برای مدیران» است. این دوره با شناسایی دقیق نیازهای حقوقی و دغدغه های تجاری و کاری مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می تواند ضمن افزایش دانش و آگاهی مخاطبین در زمینه های حقوقی، راهگشای بسیاری از مسائل حقوقی مرتبط باشد و از بروز بسیاری از دعوای و اختلافات حقوقی جلوگیری نماید.

دوره عالی حقوق برای مدیران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By