سمینار نکات کاربردی قانون جدید مالیات های مستقیم

photo_2017-05-23_11-08-32

سمینار نکات کاربردی قانون جدید مالیات های مستقیم

سمینار “نکات کاربردی قانون جدید مالیات های مستقیم” در روز پنجشنبه ۲۸ اردیبشهت ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه شهید بهشتی با ارایه استاد علی اکبر جعفری استاد دانشگاه، مشاور و متخصص در زمینه قوانین بیمه، مالیات و تامین اجتماعی برگزار شد.
در این سمینار ضمن مقایسه ی ویژگی ها، مزایا و معایب قانون جدید و قدیم به مواردی چون:
•  مالیات های تکلیفی، تعریف آن و انواع آن در قانون مانند مالیات حقوق، مالیات اجاره برای مستاجران حقوقی و…
•  مالیات های مقطوع و شرایط آن
•  درآمد های مشمول مالیات در شرکت های تجاری
•  ظرفیت های قانون در خصوص استفاده از معافیت های مالیاتی در قانون جدید و شرایط استفاده از آن

• و …
پرداخته شد. از ویژگی های مثبت این سمینار می توان به نحوه ی اجرای آن که تعامل مناسب میان شرکت کنندگان و استاد مربوطه بود اشاره کرد به طوری که مطالب به طور همزمان در چارچوب پلان پرسش و پاسخ شرکت کنندگان و توضیحات استاد ارایه شد.

photo_2017-05-23_11-08-32
مباحث مرتبط با حقوق مالیات، بیمه و تامین اجتماعی از جمله مسایلی است که لازم است هر مدیر، کارآفرین و بازرگانی در فعالیت های خود به آن توجه لازم و مکفی داشته باشد. در این راستا واحد مدیریت حرفه ای دانشگاه شهید بهشتی مبادرت به برگزاری سلسله سمینارهایی با موضوعات مرتبط با حقوق  کار، بیمه، تامین اجتماعی و قوانین مالیاتی (مالیات های مستقیم و غیر مستقیم، مالیات بر ارزش افزوده) نموده است که در بهار و تابستان ۹۶ برگزار خواهد شد. سمينار آتی در تاريخ ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۹ و با موضوع «نكات كاربردی قانون تامين اجتماعی» با ارايه «استاد جعفری» برگزار خواهد شد.
مباحث فوق بخشی از دوره ای جامعی با نام “دوره ی عالی حقوق برای مدیران” است. این دوره با شناسایی دقیق نیازهای حقوقی و دغدغه های تجاری و کاری مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می تواند ضمن افزایش دانش و آگاهی مخاطبین در زمینه های حقوقی، راهگشای بسیاری از مسائل حقوقی مرتبط باشد و از بروز بسیاری از دعوای و اختلافات حقوقی جلوگیری نماید.

پيش ثبت نام سمينار نكات كاربردی قانون تامين اجتماعی

دوره عالی حقوق برای مدیران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By