سمینار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی

photo_2017-08-09_10-45-49

سمینار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی

سمینار “نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی” در روز پنجشنبه ۱۸خرداد ماه ۱۳۹۶ در دانشگاه شهید بهشتی با ارایه استاد علی اکبر جعفری استاد دانشگاه، مشاور و متخصص در زمینه قوانین بیمه، مالیات و تامین اجتماعی برگزار شد.

سرفصل های اصلی این سمینار را می توان در دو بخش بیمه قراردادها و بیمه پرسنل خلاصه کرد. در حوزه بیمه قراردادها به مواردی چون:

  • مواد قانونی مهم و تاثیر گذار قانون تامین اجتماعی
  • انواع قرارداد و چگونگی شمول بیمه آن ها
  • طبقه بندی قراردادها به سه بخش قراردادهای مشمول طرح های عمرانی، قراردادهای غیر عمرانی و قراردادهای خاص و نحوه ی احتساب بیمه در این قراردادها
  • سازکارهای تامین اجتماعی در انواع مختلف قراردادها

و … اشاره شد. در بخش دوم نیز به طور خاص مسائلی مثل بیمه پرسنل، موارد معافیت های قانونی، بخش نامه های جدید و تاثیر آن بر کارمندان، سقف بیمه و… مورد بررسی قرار گرفت.

آنچه این سمینار را با موارد مشابه آن متمایز می ساخت کاربردی بودن و تکیه آن بر مثال های و موارد عینی و متعدد بود که هر یک از شرکت کنندگان به نوعی در فعالیت های تجاری و کاری خود با آن ها سروکار داشتند؛ به طوری که هر یک از آن ها می توانست ضمن نیل به پاسخ سوالات خود، از تجربه دیگران نیر استفاده کند و به عبارت دیگر از بروز مسایل و مشکلات احتمالی جلوگیری نماید.

سمینار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی دومین سمینار از سلسله سمینارهای قانون کار، تامین اجتماعی و مالیات بود که با استقبال شرکت کنندگان رو به رو شد. سمینار آتی روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۴/۱۳۹۶ با عنوان «نکات کاربردی قانون مالیات بر ارزش افزوده» با ارایه «استاد جعفری» برگزار خواهد شد.

مباحث فوق بخشی از دوره ای جامعی با نام «دوره ی عالی حقوق برای مدیران» است. این دوره با شناسایی دقیق نیازهای حقوقی و دغدغه های تجاری و کاری مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار می تواند ضمن افزایش دانش و آگاهی مخاطبین در زمینه های حقوقی، راهگشای بسیاری از مسائل حقوقی مرتبط باشد و از بروز بسیاری از دعوای و اختلافات حقوقی جلوگیری نماید.

سمینار نکات کاربردی قانون مالیات بر ارزش افزوده

دوره عالی حقوق برای مدیران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By