۱۳۹۶-۰۳-۰۶      سمينار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی

سمينار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی

مطابق تعریف سازمان بين المللی کار،  تأمين اجتماعی حمايتی است كه  جوامع در قبال پريشانی های اجتماعی و اقتصادی پديد آمده به واسطة قطع يا كاهش شديد درآمد افراد بر اثر بيكاری، بارداری، از كار افتادگی، سالمندی، فوت و  همچنين افزايش هزينه های درمان و نگهداری خانواده است به اعضای خود ارائه می دهند.

سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه گر اجتماعی است که پوشش دهنده کارگران حقوق بگیر، مزدی، صاحبان حرف و مشاغل آزاد است. قانون تامین اجتماعی در ایران در سال ۱۳۵۴ به تصویب رسید. مطابق ماده ۱ این قانون، به منظور اجرا و تعمیم و گسترش انواع بیمه هاى اجتماعى، استقرار نظـام هماهنگ و متناسب با برنامـه هـاى تـأمین اجتمـاعى، سازمان مستقلى به نام «سازمان تأمین اجتماعى» وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایجاد شده است که داراى شخصیت حقوقى و استقلال مالى و ادارى است.

سمینار نکات کاربردی قانون تامین اجتماعی با تکیه بر قانون تامین اجتماعی مواردی چون بیمه پرسنل، بیمه قراردادها، انواع نرخ های بیمه ای و معافیت های بیمه ای و سایر نکات کاربردی مندرج در قانون را مورد بررسی قرار خواهد داد. همچنین سمینار مربوطه به همراه پنل پرسش و پاسخ خواهد بود که فرصتی را فراهم می آورد تا شرکت کنندگان بتوانند دغدغه های کاری و تجاری خود را در میان گذاشته و پاسخ آن ها را به بهترین نحو پیدا کنند.

 

پيش ثبت نام سمينار نكات كاربردی قانون تامين اجتماعی

دوره عالی حقوق برای مديران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By