۱۳۹۶-۰۶-۲۳            دوره قوانین کاربردی حوزه کسب و کار

«دوره قوانین کاربردی حوزه کسب و کار»

 

راه اندازی یک کسب و کار مستلزم ارزیابی های مالی، فنی، اقتصادی و حقوقی است. شناخت دقیق بازار و متغیرهای تاثیر گذار بر آن، رفتار مصرف کنندگان و متغیرهای اقتصادی همگی از موارد مهمی هستند که در راه اندازی یک کسب و کار تاثیر به سزایی دارند. در این میان نقش نظام حقوقی و قوانین مرتبط در این حوزه را نیز نباید فراموش کرد. اگرچه نظام حقوقی فعلی همسو و همگام با رشد سریع کسب و کارها پیش نمی رود اما با این حال در سال های اخیر تلاش هایی برای وضع قوانین کارآمد و بهینه در این زمینه صورت گرفته است.

واحد مدیریت حرفه‌ای دانشگاه شهید بهشتی با هدف افزایش آگاهی و دانش حقوقی مدیران، بازرگانان و سایر فعالین اقتصادی در زمینه قوانین کاربردی حوزه کسب و کار مبادرت به برگزاری دوره آموزشی با این موضوع و با ارایه «جناب آقای دکتر سید علی خراسانی مدرس، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری» نموده است. در این دوره آموزشی با حمایت های قانون در حوزه هایی مانند:

  • واردات و صادرات کالا
  • نحوه پرداخت مطالبات شرکت های خصوصی
  • نحوه پرداخت بدهی مدیران
  • رفع موانع و مشکلات تولید
  • صدور مجوز های اقتصادی

و…

و همچین با مقدمات راه اندازی کسب کار و الزامات قانونی مرتبط با آن و اهم الزامات حقوقی در ادامه راه آشنا خواهید شد و از این طریق از بسیاری از اشتباهات رایج در این حوزه که افراد را به دردسرهای جدی می اندازد جلوگیری می نمایید.

زمان برگزاری دوره پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ واقع در دانشگاه شهید بهشتی خواهد بود.

 

اطلاعات بیشتر و ثبت نام:

۰۲۱۲۲۴۳۹۰۳۴

پیش ثبت‌نام آنلاين

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By