رونمایی از طرح دوره عالی «حقوق برای مدیران» در جمع منتخبی از مدیران

دپارتمان مدیریت حرفه‌ای در قالب برگزاری «گروه کانونی» از طرح دوره عالی «حقوق برای مدیران» در جمع منتخبی از مدیران رونمایی کرد.IMG_2854

دپارتمان مدیریت حرفه‌ای بر اساس بررسی نیازهای دانش‌پذیران اقدام به طراحی دوره عالی حقوق برای مدیران کرده است، بدین منظور پس از بررسی‌های متعدد و طراحی اولیه دوره توسط متخصصان این حوزه، برای تکمیل طرح از متد گروه کانونی استفاده شد.

در این راستا در تاریخ دوم شهریورماه سال جاری جلسه گروه کانونی با هدف معرفی دوره عالی حقوق برای مدیران با حضور دانش‌آموختگان و دانش‌پذیران ترم‌های پایانی دپارتمان در دوره مدیریت کسب و کار (MBA) که هریک سابقه درخشانی در حوزه مدیریتی دارند برگزار شد. مدیران حاضر در جلسه گروه کانونی از صنایع نفت و گاز، بهداشت و درمان، ملک، مخابرات، طلا، نرم افزار و کافی‌شاپ بودند که تنوع ایده‌های بسیار مناسبی را برای بحث و تبادل نظر فراهم آورد.

در این جلسه ضمن آشنایی شرکت‌کنندگان با ماهیت گروه‌های کانونی و کاربرد آن در بهبود فنون مدیریتی، معرفی دوره عالی حقوق برای مدیران در قالب یک جلسه گروه کانونی عملی برگزار شد. در ابتدا نحوه طراحی دوره و نمای کلی آن بیان شد و سپس هر یک از دروس طراحی شده به طور مجزا به مخاطبان ارائه شد و سرفصل‌های اصلی مورد بحث قرار گرفت. در نهایت فضایی تعاملی ایجاد شد تا از طریق آن مخاطبان پیشنهادات خود را در خصوص دروس مورد تأکید دوره و ضرورت یادگیری هر یک از آن‌ها برای مدیران ارائه نمایند.

هدف از برگزاری دوره عالی حقوق برای مدیران کسب بینش حقوقی جهت آشنایی مدیران غیرحقوقی با علم حقوق و به‌کارگیری موضوعات متنوع آن در حوزه‌های کاری خود، آشنایی با بهداشت حقوق جهت جلوگیری از ایجاد دعاوی حقوقی و استفاده صحیح از قوانین و نهایتاً ایجاد زبانی مشترک می‌باشد تا از گذار آن بتوانند با مشاوران حقوقی و وکلای خود به نحوی موثر برای مدیریت مسائل حقوقی تعامل کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By