جلسه معارفه دوره عالی حقوق برای مدیران

جلسه معارفه دوره عالی حقوق برای مدیران

 

جلسه معارفه دوره عالی حقوق برای مدیران پس از ماه‌ها تلاش و مطالعه و هم‌چنین پیگیری‌های فراوان دانش‌پذیران نسبت به برگزاری چنین دوره‌ای، در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ با حضور جمعی از دانش پذیران MBA و مدیران ارشد شرکت‌ها در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر منافی، رئیس دپارتمان MBA به ارائه توضیحاتی در خصوص ضرورت برگزاری دوره‌های حقوقی برای مدیران و هدف از برگزاری چنین دوره‌هایی پرداختند. پس از آن خانم ارحامی گزارش جامعی در خصوص ماهیت دوره و سرفصل‌های اصلی و شرایط پذیرش آن ارائه دادند. در پایان جناب آقای دکتر شاهرخی به طور اجمالی روندی از نحوه طراحی دوره و مطالعات تطبیقی صورت گرفته در این خصوص و نحوه برگزاری کلاس‌ها را توضیح و به پرسش‌های شرکت‌کنندگان پاسخ دادند.

دوره عالی حقوق برای مدیران در سه سطح برگزار می‌شود. سطح اول دوره پایه نام دارد که در آن مدیران فارغ از حوزه و صنعتی که در آن مشغول به کار هستند با عمده مفاهیم پایه و سرفصل‌های اصلی علم حقوق آشنا می‌شوند. در سطح دوم و دوره تکمیلی که پس از گذراندن دروس پایه ارائه می‌شود، مدیران با توجه به نیاز خود و حوزه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند به طور ویژه با مباحث حقوقی آشنا می‌شوند و نهایتا در سطح سوم و پس از گذراندن دوره تکمیلی، دوره تخصصی شروع می‌شود که در آن سمینارهای تخصصی با موضوعات مشخص برگزار خواهد شد. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By