همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

موسسه‌ی معنا به عنوان یک موسسه توسعه مدیریت پیشرو و تنها مدرسه کسب و کار تایید صلاحیت شده در بنیاد اروپایی مدیریت -EFMD- در کشور و در راستای تحقق شعار «مدیریت برای زندگی»، در تاریخ سوم اردیبهشت ماه ۹۶ همایش «مدیریت در عصر دیجیتال» را برگزار خواهد کرد.

هدف همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

از آنجا که هدف معنا، کمک به توسعه مدیران و سازمان‌ها برای رقابت پذیر شدن در سطح جهانی است و در دنیای امروز بدون توجه به مساله انقلاب دیجیتالی و تاثیرات عمیق آن بر شیوه زندگی و کسب و کار این مهم امکان پذیر نیست، این همایش با رویکرد آشنایی مدیران و سیاست‌گذاران ایرانی  با چالش‌های کسب و کار در عصر دیجیتال برگزار خواهد شد.
به همین منظور، با افتخار از «پروفسور چارلز هَندی» دعوت شد تا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین صاحبنظران تاریخ مدیریت شایستگی‌های ضروری برای مواجهه با تغییرات انقلابی عصر دیجیتال را به عنوان سخنران کلیدی همایش تشریح و تبیین کنند.

موضوع همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

در این همایش بنا است فضای تغییرات انقلابی و ناپیوسته ناشی از ظهور عصر دیجیتال در ابعاد مختلف مدیریت اعم از موارد زیر ترسیم و درکی شایسته برای اقدامات بعدی حاصل شود:

  1. منابع انسانی و مهارت‌های مدیران
  2. درک محیط در عصر دیجیتال
  3. درک فرهنگ و اخلاق عصر دیجیتال
  4. جهت‌گیری راهبردی در عصر دیجیتال

مخاطبان همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

مخاطب این همایش کلیه مدیران در کلیه سطوح به ویژه مدیران ارشد و تصمیم‌سازان استراتژیک، کارآفرینان و سیاستگذاران هستند که نیاز است بینشی صحیح نسبت به آینده کسب و کار و فضای عصر دیجیتال داشته باشند و از این طریق بتوانند زمینه‌های موفقیت سازمان‌ها، تجارت و کسب و کار را در آینده فراهم آورند و در آستانه انقلاب چهارم صنعتی، این بار برخلاف سه انقلاب صنعتی اخیر، پیشتازانه به توسعه سریع کسب و کارهای نسل دیجیتال و جبران عقب‌ماندگی صنعتی تاریخی کشور کمک کنند.

از علاقه مندان به دنبال کردن موضوعات مرتبط با این رویداد مهم دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر به کانال همایش مدیریت در عصر دیجیتال بپیوندند:

دبیرخانه همایش «مدیریت در عصر دیجیتال»

t.me/digitalera_imtd

www.digitalera-imtd.com

نماینده واحد MBA (سرکار خانم نوروزی)     ۰۲۱۸۸۹۳۵۸۴۰

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By