سمینار یک‌روزه اشتباهات حقوقی رایج مدیران

nahaii

سمینار یک روزه اشتباهات حقوقی رایج مدیران

سمینار یک‌­روزه اشتباهات حقوقی رایج مدیران از سه منظر حقوقی،مالی و بازرگانی با حضور سه تن از اساتید به‌نام و متخصص، آقایان دکتر فرهاد بیات، مدرس دانشگاه، حقوق‌دان و وکیل پایه یک دادگستری، دکتر رحیم محترم، مدرس، مشاور و متخصص قراردادهای بازرگانی بین‌المللی و علی اکبر جعفری مدرس و متخصص در حوزه‌های بیمه، مالیات و تامین اجتماعی و جمعی از مدیران کشور در روز سه‌شنبه مورخ ۱۰/۲۸/ ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

این سمینار یک‌روزه در سه بخش اصلی ارایه شد؛بخش اول به ارائه توضیحات و نکات کاربردی اساتید اختصاص یافت. در بخش دوم سوالات شرکت‌کنندگان در خصوص مباحث ارائه شده از سوی اساتید به صورت مفصل پاسخ داده شد و نهایتا در بخش سوم دو نمونه قرارداد (مبایعه‌نامه فروش ملک و قرارداد کار) به صورت موردی مورد بحث قرار گرفت و نکات مهمی از منظر حقوقی و مالی که لازم بود مدیران به هنگام امضاء چنین اوراقی از آن ها مطلع باشند مطرح شد.

nahaii

در این سمینار عمده اشتباهاتی که مدیران هر روزه ممکن است در فعالیت‌های بازرگانی و تجاری خود انجام دهند به صورت کاملا کاربردی،  به همراه مثال‌هایی از پرونده‌های حقوقی مشابه در دادگاه‌ها، مورد بحث قرار گرفت. در حوزه حقوقی از جمله اشتباهات رایج مدیران می‌توان به مسائلی چون عدم توجه به حد نصاب لازم به لحاظ عددی و سرمایه‌ای در حین تاسیس شرکت، تعیین مدت قرارداد به جای تعیین مدت اجرای تعهد و عدم توجه به جدایی شخصیت شرکتتجاری از سهام‌داران و مدیران آن و.. اشاره کرد.

با توجه به خلاء‌های موجود در حوزه اطلاع مدیران کشور در صنایع مختلف از مباحث حقوقی هر روزه نیاز مبرم به چنین سمینارهایی بیش از پیش احساس می‌شود. دپارتمان مدیریت حرفه‌ای با عنایت به چنین نیازی و با هدف ارتقاء دانش مدیران در مباحث حقوقی برای نیل به موفقیت بیشتر مبادرت به برگزاری این سمینار کرد.

با توجه به استقبال مدیران کشور از طرح چنین سمینارها و مباحثی، دپارتمان مدیریت حرفه‌ای مبادرت به برگزاری دوره عالی حقوق برای مدیران نموده است که علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق مراجعه به http://mbaedu.ir/law-course-mba/ اقدام نمایند.

111111

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By