دانستن حق (ﺷ)ماست

دانستن حق (ﺷ)ماست

mba-seminar

قبل از ورود به دوره، باید بدانید چه چیزی در MBA برای شما هست و چرا باید وارد MBA شوید! اگر پس از آشنایی متوجه شدید که خواسته‌های شما اینجا تامین نمی‌شود، با خود صادق باشید! اینجا و این رشته مناسب شما نیست. این رشته فقط برای کسانی است که اهداف مشخصی در کسب و کار و مدیریت دارند و مانند هر رشته دیگری، مخاطبان خاص خود را دارد. به همین دلیل این امکان در دپارتمان MBA دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی برای شما فراهم شده است که به آسانی و از نزدیک با رشته MBA آشنا شوید. در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی، هیچ هزینه‌ای برای هیچ یک از مراحل پذیرش نباید پرداخت کنید و در ازای آن هیچ‌گونه تعهدی به ثبت‌نام ندارید. کلیه مراحل پذیرش (برخلاف روال عرف در دنیا)‌ رایگان است. فضایی که در صورت پذیرش در آن تحصیل خواهید کرد را از نزدیک ببینید. علاوه بر بروشور و … سوالات خود را از نزدیک و به صورت چهره به چهره از مسئولین و مجریان دوره بپرسید. قبل از حضور در این همایش کلیه سوالات و ابهامات خود را لیست کنید.

2 پاسخ
 1. بهروز
  بهروز می گوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید.
  بهروز کامیاب هستم ۲۵ساله از کرمان.
  من تا به امروز بااین سن پایینم کارهای بسیاری انجام داده ام اما متاسفانه بدلیل عدم آگاهی و تجربه در آن رشته بی شک با شکست مواجه شدم.بیشتر مردم این سرزمین به فکر موفقیت هستند.اما در واقع نمیدانند چه کارهایی آنها را به موفقیت نزدیک میکند.در واقع هرکسی که در هر کاری بتواند پولدار شود گام برمیدارد و مثل خود من با شکست مواجه میشود و در آخر مثل خود من به کار حقوق بگیری معمولی رو میاورد.پس منظور از اینکه ((وارد کاری شوید که آن کار را دوست دارید چیست؟؟؟))حال من این سوال را دارم وپاسخ این سوال خیلی به موفقیت من خیلیها کمک خواهد کرد همانطور که گفتم هرکسی که فکر کند در آن کار موفق میشود بی شک آن کار را دوست دارد((ما چه کسب و کاری را باید دوست داشته باشیم؟؟))
  ممنون اگه جواب این سوال بنده را پاسخ دهید و در موفقیت من و خیلیها سهیم باشید.
  باتشکر فراوان از شما مدیران و کارکنان

  پاسخ دادن
  • admin
   admin می گوید:

   با سلام
   ضمن تشکر از اظهار نظر شما، لازم به ذکر است تحصیل در دوره MBA پاسخگوی نیاز بخش بزرگی از کارآفرینان و مدیران است. گرچه برای پاسخ صحیح باید حتما شرایط فرد بررسی شود. می توانید در سمینار رایگان شرکت کنید و در حاشیه آن سوال خود را از اساتید دوره بپرسید.

   پاسخ دادن

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

All Right Reserved By